Tutaj otrzymasz wsparcie w rozwoju kariery!

Możesz być najlepszym kandydatem, już od momentu wysłania CV…

Pierwsze wrażenie jest kluczowe – i tylko od Ciebie zależy jak wypadniesz.

Doradcy ds. kariery z Corson.pl odpowiedzą Ci, co warto zrobić.

Co zrobić, aby rekruter NAPRAWDĘ zadzwonił, aby dzwoniło ich nawet kilku na tydzień?

 • Na oferty pracy wysyłaj tylko doskonale przygotowane CV i list motywacyjny. Odpowiednio wyprofilowane dokumenty otworzą Ci wiele drzwi…
 • Aplikacje muszą być Twoją profesjonalną wizytówką, Twoją ofertą handlową, którą składasz i oczekujesz pozytywnego rezultatu.
 • Twoje CV i list motywacyjny nie mogą pozostawiać żadnych wątpliwości, że jesteś najlepszym kandydatem. Tylko wtedy rekruter zaprosi Cię na spotkanie.

Nieocenione korzyści z posiadania profesjonalnego CV i listu motywacyjnego

 1. Zdecydowanie częściej będziesz zapraszany na rozmowy kwalifikacyjne! Nasze dokumenty są skuteczne zarówno w Polsce, jak również za granicą. Są inne, nie są powieleniem dostępnych szablonów, dzięki czemu Twoje CV i list motywacyjny będą łatwiej zauważone i chętniej czytane przez rekruterów.
 2. Twoje umiejętności i kwalifikacje będą usystematyzowane w logiczny i ciekawy sposób, tak aby finalnie dokumenty eksponowały Twoje najważniejsze atuty z punktu widzenia pracodawcy.
 3. Twoje profesjonalne dokumenty będą pełnym odzwierciedleniem Twoich mocnych stron i indywidualnego doświadczenia zawodowego – dzięki czemu rekruter z łatwością dowie się o tym jakie wartości możesz wnieść do firmy i chętnie zaprosi Cię na spotkanie.

Pamiętaj!

Twoje dokumenty będą czytane zaledwie ok. 30 sekund,
dlatego ich treść i forma powinny być tak dobrane,
aby zachęcały do ich szczegółowej analizy!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 1. W celu stworzenia CV i listu motywacyjnego maksymalnie dopasowanego do Twojej osoby, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, a następnie przeprowadzimy z Tobą gruntowny wywiad zawodowy.Pytania będą dotyczyły Twojego doświadczenia zawodowego, umiejętności, kwalifikacji oraz indywidualnych predyspozycji osobowych. Spodziewaj się od nas od kilkunastu do kilkudziesięciu pytań.
 2. Przygotujemy dokumenty zgodnie z obecnymi trendami i formalnymi wymaganiami pracodawców.
 3. Ukażemy konkretne korzyści z Twojego zatrudnienia oraz wartość jaką stanowisz dla firmy.
 4. Skutecznie wyeksponujemy Twoje najważniejsze z punktu widzenia pracodawcy kompetencje.
 5. Przy użyciu tzw. branżowych „słów kluczowych” wskażemy Twoje najistotniejsze osiągnięcia zawodowe.
 6. Przygotowane przez nas dokumenty posiadają wygląd dostosowany do rodzaju stanowiska. Finalnie otrzymasz CV i LM w wersji doc i PDF, abyś mógł je w przyszłości edytować.

Wciąż wysyłasz setki CV i nadal nie masz pracy?

Zamów CV u ekspertów z Corson.pl!