Trening rozmowy kwalifikacyjnej

Wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną z przyszłym pracodawcą? Gratulujemy!

To ważne spotkanie, dlatego przygotuj się do niego bardzo dobrze!

Dla kogo powstała usługa?

Dla tych, którzy nie przechodzą rozmów kwalifikacyjnych.
Dla osób, które od kilku lub kilkunastu lat nie były na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej i nie wiedzą, jak się do niej skutecznie przygotować.
Dla kandydatów, którzy nie wiedzą jakich pytań mogą się spodziewać na rozmowie.
Dla osób, które nigdy nie uczestniczyły w rozmowie kwalifikacyjnej, a chciałyby zacząć aktywnie poruszać się na ryku pracy.

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszego doświadczenia. Z nami zwiększysz swoje szanse na przejście rozmowy kwalifikacyjnej i otrzymanie upragnionej pracy.

Nie czekaj, przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej!

Co dla Ciebie zrobimy?

  • Doradca z doświadczeniem w rekrutacjach przeprowadzi z Tobą telefoniczną symulację rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Po rozmowie doradca wskaże Ci obszary, które warto poprawić i udoskonalić w celu osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów.
  • Otrzymasz wiele cennych sugestii, jak skutecznie zaprezentować się pracodawcy oraz wyeksponować swoje najważniejsze atuty i kwalifikacje.
  • Nauczysz się odpowiadać na najtrudniejsze pytania oraz wskażemy Ci zakres tematów, które mogą być podejmowane na Twojej indywidualnej rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Doradca przygotuje dla Ciebie zestaw pytań, które najprawdopodobniej będą pojawiać się na Twoich rozmowach rekrutacyjnych. Nic Cię nie zaskoczy :).

Krok po kroku:

  1. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu wstępnego zapoznania się z Twoimi wątpliwościami i problemami związanymi z rozmową kwalifikacyjną.
  2. Następnie otrzymasz od nas dodatkowe pytania, które pozwolą na lepsze przygotowanie się doradcy do przeprowadzenia z Tobą symulacji rozmowy.
  3. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin rozmowy telefonicznej.
  4. W czasie godzinnej rozmowy telefonicznej zostanie przeprowadzona z Tobą symulacja rozmowy kwalifikacyjnej oraz wspólnie zostaną omówione błędy i trudności, jakie pojawiły się podczas rozmowy.
  5. Następnie drogą mailową otrzymasz podsumowanie, unikalne rady i sugestie, jak lepiej zaprezentować się pracodawcy i na co zwrócić szczególną uwagę.

Nie zastanawiaj się dłużej, przygotuj się z nami do rozmowy i zacznij wreszcie otrzymywać propozycje pracy!

Nie czekaj, przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej!