Profil na LinkedIn i GoldenLine

Nie czekaj, daj się odkryć rekruterom online!

Profil na LinkedIn i GoldenLine jest usługą, którą oferujemy naszym Klientom, z którymi pozytywnie zakończyliśmy współpracę w zakresie przygotowania standardowego CV. Na podstawie utworzonego życiorysu przygotujemy Twój profil w mediach społecznościowych – serwisach LinkedIn i GoldenLine – zawierający kompletny opis Twojej ścieżki zawodowej i wykształcenia, posiadanych umiejętności oraz kompetencji.

Wybierz usługę Profil na LinkedIn i GoldenLine, jeżeli chcesz:

  • budować i rozwijać swój profesjonalny wizerunek zawodowy w Internecie,
  • dać się zauważyć pracodawcom stosującym nowoczesne narzędzia rekrutacji oparte o nowe technologie i social media,
  • zwiększyć swoje szanse dzięki użyciu w profilu słów kluczowych, które wywindują Cię na czołówkę listy wyszukiwania LinkedIn i GoldenLine,
  • otrzymywać atrakcyjne propozycje zawodowe, których nie znajdziesz nigdzie indziej, zanim jeszcze zaczniesz samodzielnie rozsyłać swoje CV na standardowe ogłoszenia,
  • mieć dostęp do rozległej sieci kontaktów, złożonej z rekruterów z firm o solidnej pozycji na rynku oraz uznanych specjalistów z branży.

Jak przebiega proces realizacji usługi Profil na LinkedIn i GoldenLine

  1. Składasz zamówienie na naszej stronie w pakiecie ze standardowym CV lub jako usługę dodatkową, po zakończeniu współpracy w tym zakresie.
  2. Kontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie.
  3. Zakładasz profil w serwisach LinkedIn i GoldenLine i przekazujesz nam tymczasowe dane logowania.
  4. Przygotowujemy Twój profesjonalny Profil na LinkedIn i GoldenLine, następnie wysłuchujemy Twojej opinii i pracujemy do osiągnięcia pełnej satysfakcji.
  5. Zmieniasz dane logowania i możesz dalej rozwijać swój profesjonalny wizerunek w Internecie!

Nie czekaj, daj się odkryć rekruterom online!