Opinie o Corson.pl

Chciałem bardzo podziękować za udaną współpracę. Zawsze sceptycznie podchodziłem do takich usług, bo dlaczego jakiś obcy człowiek ma pisać moje CV? Postanowiłem jednak spróbować, kiedy w sieci znalazłem interesujące ogłoszenie o pracę, a nie miałem czasu, żeby zaktualizować mój życiorys. Dzięki rzetelnemu wywiadowi, który przeprowadził ze mną doradca Corson.pl, a także serii pytań dodatkowych, otrzymałem nie tylko profesjonalny dokument, ale również dokument, który w pełni oddaje moją osobowość i sylwetkę zawodową.
Adam, Sales Manager, Poznań


Do pisania swoich dokumentów zabrałam się bardzo późno, kiedy właściwie mijał termin przyjmowania zgłoszeń. Myślałam, że nie ma już szans, żebym wzięła udział w rekrutacji, ale na szczęście w Corson.pl zgodzili się pomóc mi napisać moje CV i LM w jeden dzień, zamiast, jak piszą na stronie, w 48 h. Dziękuję za ekspresową i profesjonalną obsługę.
Diana, Starszy Inspektor, Wrocław


Zamiast zwykłego listu motywacyjnego, miałam do napisania podanie z uzasadnieniem i zupełnie nie wiedziałam, jak to ugryźć. Otrzymałam jednak pomoc w Corson.pl, gdzie Doradcy świetnie poradzili sobie z przygotowaniem mojego dokumentu, dziękuję!
Anna, Psychoterapeutka, Warszawa


Do skorzystania z oferty doradztwa zawodowego Corson.pl namówił mnie kolega. Pracowałem kilkanaście lat w jednej firmie i nie wyobrażałem sobie, żebym mógł robić coś innego, dlatego zwolnienie decyzją nowego kierownictwa było dla mnie jak grom z jasnego nieba. Próbowałem szukać pracy zgodnej z tym, co dotychczas robiłem, ale okazało się, że przez tyle lat w branży trochę się pozmieniało, na rynku królują nowoczesne firmy z nowymi wymaganiami. Rozważałem już podjęcie pracy jako magazynier lub na kasie w markecie, żeby mieć jakąkolwiek pracę, ale w Corson.pl zaproponowali mi kilka kursów i możliwości kształcenia, żeby cały czas być „graczem” w branży, a oprócz tego kilka pomysłów, czym mogę się zająć, gdybym jednak chciał się przekwalifikować. Dzisiaj mam nową pracę, do której chodzę z przyjemnością, dlatego z pewnością polecam doradztwo zawodowe w Corson.pl.
Robert, Inżynier, Bydgoszcz


Dotychczas obserwowałam stronę Corson.pl na Facebooku, bo czasem można było tam znaleźć fajne artykuły albo porady, jak pisać CV i radzić sobie na rozmowie rekrutacyjnej, ale po raz pierwszy skorzystałam z ich usług, kiedy skończyłam studia i szukałam pierwszej „poważnej” pracy. Otrzymałam merytoryczne, skuteczne CV, które umiejętnie podkreśla moje atuty i wszelkie doświadczenie zdobyte na praktykach i podczas wszystkich dodatkowych aktywności, pomimo, że jestem „świeżakiem” w branży. Skutek jest taki, że pracuję w zawodzie już od pół roku i jestem mega zadowolona
Agnieszka, Księgowa, Gdynia


W branży pracuję już kilkanaście lat, co jakiś czas przeglądałam oferty i wysyłałam CV na co ciekawsze ogłoszenia, jednak zawsze bez większego rezultatu. Koleżanka doradziła mi, żeby zrobić sobie profil na LinkedIn, ale ja dotychczas zupełnie nie orientowałam się w temacie mediów społecznościowych. W Corson.pl znalazłam usługę Przygotowania Profili Zawodowych na Linkedin, w ramach której stworzono mi profil na LinkedIn i GoldenLine od podstaw i poinstruowano, jak go prowadzić. Nie spodziewałam się, że profil będzie tak skuteczny – minął zaledwie tydzień, a ja otrzymałam już trzy propozycje od rekruterów, którzy odezwali się do mnie sami!
Magdalena, Specjalista ds. Sprzedaży, Poznań


Odkąd pamiętam, rozmowa kwalifikacyjna była dla mnie najgorszym elementem poszukiwania pracy. Ogromny stres, niepewność, o co zapyta rekruter i lęk, czy będę potrafił odpowiedzieć, zazwyczaj nie pozwalały mi zaprezentować pełni swoich możliwości, przez co te najlepsze oferty przechodziły mi koło nosa. Trening Rozmowy Rekrutacyjnej w Corson.pl pozwolił mi nabrać pewności siebie – Doradcy wskazali mi nie tylko, jak umiejętnie odpowiadać na te najtrudniejsze pytania i jak pracować nad obszarami wymagającymi poprawy, ale również wskazali, jakie są moje mocne strony i doradzili, jak radzić sobie ze stresem. Obecnie zauważam, że na rozmowach kwalifikacyjnych idzie mi coraz lepiej.
Wojtek, Specjalista ds. Administracji, Zabrze


Zlecając przygotowanie moich dokumentów aplikacyjnych, obawiałem się, że firma zewnętrzna nie poradzi sobie z odpowiednim przedstawieniem mojego bogatego doświadczenia i zróżnicowanych kompetencji. Jestem Managerem, więc zarówno CV, jak i list motywacyjny, które przedstawiam przyszłym pracodawcom, muszą być na najwyższym poziomie profesjonalizmu. W Corson.pl otrzymałem merytoryczne, uporządkowane dokumenty, które odpowiednio uwypukliły mój dorobek i osiągnięcia zawodowe, uwzględniając specyfikę branży, w której pracuję. Polecam Doradców Corson.pl jako kompetentnych partnerów dla najbardziej wymagających Klientów.
Piotr, Operations Manager, Trójmiasto


Zamówiłam w Corson.pl pełen pakiet usług, tj. przygotowanie CV i listu motywacyjnego, doradztwo zawodowe i trening rozmowy rekrutacyjnej. Jestem bardzo zadowolona, bo nie spodziewałam się aż tylu konstruktywnych porad i tak dobrych dokumentów. Teraz już wiem, jak świadomie kierować swoją karierą zawodową i jak robić to skutecznie.
Monika, Specjalista ds. Marketingu, Olsztyn


Polecam Corson.pl z całego serca. Zaraz po studiach wyjechałam za granicę, gdzie pracowałam kilka lat, jednak sytuacja rodzinna zmusiła mnie do powrotu. Kompletnie nie wiedziałam, jak wygląda tutejszy rynek pracy i jak zabrać się do szukania pracy, a od Waszych Doradców otrzymałam nie tylko skuteczne CV i LM, ale również mnóstwo wartościowych porad, wsparcie i przemiłą atmosferę współpracy. Dziękuję.
Karolina, Analityk Finansowy, Toruń


Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą. Rzetelna wiedza, profesjonalizm, skuteczność, niestandardowe rozwiązania i ogromna cierpliwość do kapryśnych klientów 😉 Dziękuję, dzięki Waszym dokumentom otrzymałem już trzy zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
Dominik, Manager Produktu, Szczecin


Jeżeli mogę tak o sobie powiedzieć, jestem bardzo dobrym specjalistą w swojej branży, jednak często nie miałem okazji pokazać tego pracodawcy, ponieważ nie potrafiłem dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki Waszemu wsparciu w ramach usługi Trening Rozmowy Kwalifikacyjnej udało mi się przełamać ten schemat – za tydzień rozpoczynam nową pracę.
Tadeusz, Ekonomista, Kraków


Pracuję w bardzo specyficznej branży, dlatego obawiałem się oddać przygotowanie mojego CV i listu motywacyjnego w ręce Doradców Corson.pl. Konsultantce szybko jednak udało się odnaleźć w niuansach branżowych, dzięki czemu otrzymałem bardzo dobre, sprofilowane dokumenty, uwzględniające wszystkie moje uwagi. Obecnie czekam na rozmowę kwalifikacyjną.
Marcin, Manager Projektu, Łódź


Bardzo polecam Corson.pl. Obawiałem się masowo wyprodukowanego dokumentu, jakich wiele na rynku, jednak otrzymałem merytoryczne CV w oryginalnej, estetycznej szacie graficznej, uwzględniające moje potrzeby i oczekiwania. Na pewno do nich wrócę, przygotowując swój profil zawodowy na portalach społecznościowych.
Krystian, Programista, Zabrze


Bardzo dziękuję za przygotowanie mojego CV i listu motywacyjnego oraz tłumaczenie na język angielski. Bardzo profesjonalna obsługa, uporządkowane i skuteczne dokumenty, nawet rekruter wyraził dla nich uznanie. Praca przy zagranicznym projekcie była moim kolejnym celem zawodowym, a dzięki Wam stała się możliwa.
Marek, Architekt, Wrocław