O nas

Szanowni Państwo,

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców i konsultantów, świadczących kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu doradztwa zawodowego nieprzerwanie od 2010 roku. Od niemal 10 lat dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które pragną świadomie i skutecznie zarządzać rozwojem własnej kariery zawodowej.

Corson.pl to:

Rzetelna wiedza rekrutacyjna Naszą drugą marką jest firma CorsonHR, oferująca usługi rekrutacyjne dla klientów biznesowych. Doskonale znamy realia i trendy obowiązujące na rynku pracy oraz potrzeby pracodawców i rekruterów, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować najtrafniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania z zakresu doradztwa w karierze.

Wszechstronność Doradzamy skutecznie, ponieważ wiedzę nt. zarządzania karierą łączymy z wiedzą z takich dziedzin, jak headhunting, rekrutacja, psychologia czy coaching.

Wysoka jakość i skuteczność Zawsze dbamy o profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług, aktualizujemy wiedzę dot. trendów w karierze i na rynku pracy, a sukcesy i pozytywne opinie Klientów, z którymi współpracujemy, to najlepszy wyznacznik naszej skuteczności.

Dbałość o Klienta Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, staramy się rozpoznawać jego potrzeby i oferować spersonalizowane rozwiązania. Uważnie słuchamy, co ma do powiedzenia, odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, na bieżąco informujemy o postępach w realizacji usług oraz pracujemy do pełnej satysfakcji Klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące usługi:

Usługi doradztwa w karierze:

Usługi przygotowania dokumentów aplikacyjnych:

Szczegółowy opis i warunki realizacji naszych usług znajdą Państwo w poszczególnych sekcjach na stronie.

Zapraszamy!

Magdalena Ściepko
Właściciel, Headhunter, zawodowy rekruter
Zapraszam do mojej społeczności na Linkedin

 

Pracy szukałam długo. Wiedziałam, że znam się na tym czym się zajmuję na co dzień. Ale jak się szybko okazało rynek pracy filtruje kandydatów i do spotkań dopuszczani są kandydaci albo ze znanych firm, albo ci którzy podeszli do przygotowania dokumentów wystarczająco co poważnie. Dziękuję wam za wsparcie oraz bardzo dobrze przeredagowane CV i list motywacyjny. Dzięki nim mój udział w rekrutacjach nabrał tempa. Pozdrawiam.
Obsługa klienta, Agnieszka, Kraków


Wykonanie testu PPA okazało się dobrym krokiem. Dzięki wiedzy, którą teraz posiadam wiem już, jak pracować nad relacjami z moim zespołem, jakie popełniałem błędy. Wiem już, jak najprawdopodobniej odbierają mnie moi pracownicy i dlaczego zachowują się w określony sposób w stosunku do mnie. To niesamowite, jak świadomość swoich słabych i mocnych punktów pomaga wypracować partnerskie relacje nawet z innymi. Łatwiej mi teraz pracować i zarządzać. Z większą pewnością siebie wykorzystuję swoje atuty, mam większy dystans do siebie i otoczenia. Bardzo dziekuję za profesjonalną obsługę. Będę was na pewno polecał.
Dyrektor Handlowy, Mariusz, Piaseczno