O firmie

Szanowni Państwo,

Usługi z zakresu doradztwa w karierze świadczymy dla Państwa już od 2010 roku. Właścicielem marki Corson jest firma Corson s.c., która świadczy również usługi rekrutacyjne dla klientów biznesowych (CorsonHR). Jesteśmy doradcami z wieloletnim doświadczeniem rekrutacyjnym. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i umiejętnościami.  

Image of business partners discussing documents and ideas at meeting  

Naszym celem jest wspieranie osób, które pragną świadomie i skutecznie zarządzać rozwojem swojej kariery zawodowej oraz zdają sobie sprawę z ogromnej konkurencji wśród kandydatów.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak również managerowie i wyższa kadra zarządzająca. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług online oraz stacjonarnych, które z pewnością okażą się przydatne na drodze zmian zawodowych.

Proponujemy Państwu następujące narzędzia z obszaru doradztwa w karierze:

Szczegółowy wykaz naszej działalności znajdą Państwo w Ofercie.  

Zapraszamy!  

Magdalena Ściepko
Właściciel i zawodowy rekruter

corson_trans_big_2016corsonhr_trans_big_2016

 
 
 
 
 
 
Pracy szukałam długo. Wiedziałam, że znam się na tym czym się zajmuję na co dzień. Ale jak się szybko okazało rynek pracy filtruje kandydatów i do spotkań dopuszczani są kandydaci albo ze znanych firm, albo ci którzy podeszli do przygotowania dokumentów wystarczająco co poważnie. Dziękuję wam za wsparcie oraz bardzo dobrze przeredagowane CV i list motywacyjny. Dzięki nim mój udział w rekrutacjach nabrał tempa. Pozdrawiam.

Obsługa klienta, Agnieszka, Kraków
 
 
Wykonanie testu PPA okazało się dobrym krokiem. Dzięki wiedzy, którą teraz posiadam wiem już, jak pracować nad relacjami z moim zespołem, jakie popełniałem błędy. Wiem już, jak najprawdopodobniej odbierają mnie moi pracownicy i dlaczego zachowują się w określony sposób w stosunku do mnie. To niesamowite, jak świadomość swoich słabych i mocnych punktów pomaga wypracować partnerskie relacje nawet z innymi. Łatwiej mi teraz pracować i zarządzać. Z większą pewnością siebie wykorzystuję swoje atuty, mam większy dystans do siebie i otoczenia. Bardzo dziekuję za profesjonalną obsługę. Będę was na pewno polecał..

Dyrektor Handlowy, Mariusz, Piaseczno