Profesjonalne CV z testem kompetencyjnym

Opublikowany: 2013/03/25
Tagi: ,

Przygotowanie profesjonalnego CV dla wielu osób nie jest zadaniem łatwym. Tylko kandydaci pełni świadomi swoich mocnych stron i predyspozycji będą umieli w odpowiedni sposób wyeksponować swoje atuty. Manager i specjalista z wieloletnim doświadczeniem, będzie potrafił w pełni profesjonalnie nazwać i wymienić własne ukierunkowanie zawodowe oraz kompetencje. W jaki sposób można uatrakcyjnić swoje CV, tak aby nabrało ono większej wiarygodności?

Jednym ze sposobów jest umieszczenie w nim fragmentu wyników testu kompetencyjnego – tego pozytywnego. Firma Corson.pl opowie, w jaki sposób zwiększa wartość CV managerów i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Co to znaczy rzetelny test kompetencyjny?

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert wszelkiego rodzaju testów i niestety nie wszystkie z nich są profesjonalne i przydatne z punktu widzenia merytorycznego. Należy z dużą ostrożnością wybrać taki, który posiada odpowiedni certyfikat potwierdzający rzetelność oraz zadbać o to, aby przeprowadził go specjalista z uprawnieniami, bo tylko i wyłącznie wtedy wyniki testu mogą być wiarygodne. Polecanym testem jest Thomas PPA.

Co da Ci test kompetencyjny?

Profesjonalny test kompetencyjny, jakim jest Thomas PPA – jest stosunkowo kosztownym narzędziem ale korzyści, jakie możemy, osiągnąć dzięki niemu, są znacznie większe. Specjaliści na podstawie analizy testu dostarczą Ci wielu przydatnych informacji na temat Twoich predyspozycji zawodowych oraz przybliżą Twój profil osobowy. Zwiększysz trafność i skuteczność podejmowanych decyzji oraz łatwiej będzie ci kierować swoją karierą i rozwijać się zawodowo. Dzięki tym informacjom z pewnością znacznie łatwiej będzie Ci przygotować idealne CV, które w dużym stopniu przybliży przyszłemu pracodawcy posiadane kompetencje i umiejętności.

Jak wykonuje się test Thomas PPA?

Uzupełnienie testu odbywa się za pośrednictwem strony internetowej (online) i trwa zaledwie 7-8 min.

Wybrane informacje zwrotne z testu warto umieścić w CV!

Warto zwiększyć wartość swojego CV o wybrane wyniki tego testu kompetencyjnego, który w sposób bardzo miarodajny zaprezentuje Twój potencjał intelektualny oraz kluczowe cechy osobowe. To pomoże nie tylko Tobie w wyborze optymalnego stanowiska oraz skupieniu się na obszarach, które warto podszkolić, ale zarówno uatrakcyjni CV. Specjaliści z Corson.pl posiadają uprawnienia do przeprowadzenia międzynarodowego testu kompetencyjnego – Thomasa PPA ( APOs). Na jego podstawie uzyskasz raport zwrotny z rzetelnymi informacjami na temat swoich predyspozycji zawodowych, talentów i umiejętności.

Bądź bardziej świadomy własnego JA. Pozytywne fragmenty wyników testu Thomas PPA warto umieścić w CV, gdyż jest on wysoce wiarogodny i znany przez korporacje na całym świecie.

PRZYKŁADOWY RAPORT z testu Thomas PPA.

Corson.pl - doradztwo w karierze