Profesjonalne CV dla Lekarza

Opublikowany: 2013/08/26
Tagi: ,

 

Zawód lekarz to jedna z najbardziej odpowiedzialnych profesji. Od osoby zajmującej to stanowisko  wymaga się szerokiej wiedzy medycznej, poświęcenia, zaangażowania, samodzielności oraz zdecydowania. CV na stanowisko lekarza powinno być przygotowane z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Należy zwrócić uwagę, żeby w dokumencie nie było żadnych pomyłek i niedociągnięć, ponieważ w tej pracy nie ma miejsca na błędy.

Specjaliści z Corson.pl, którzy na co dzień zajmują się przygotowywaniem Profesjonalnych CV w obrębie różnych branż, przedstawią wam kilka cennych wskazówek.

  1. Twój dokument wiele zyska gdy będzie zawierał zwięzły podtytuł, ukazujący Twoje główne cele zawodowe jak i najważniejsze kwalifikacje.
  2. Opisując wykształcenie podaj nazwę ukończonej uczelni, miejscowość i kraj. Następnie stopień, specjalizacje jak i rok ukończenia. Dodatkowo możesz wpisać średnią ocen ze studiów.
  3. W miejscu dotyczącym doświadczenia podkreśl w sposób merytoryczny oraz szczegółowy Twój zakres obowiązków. Warto wymienić kwestie mające związek z rodzajem przypadków jakimi się zajmowałeś. Podaj przykłady w jaki sposób leczyłeś pacjentów oraz jak rozwiązywałeś ich problemy zdrowotne.
  4. Wymień umiejętności związanie z Twoją pracą, tak aby Twoje cv wyróżniało się spośród innych. Używaj czasowników, przysłówków i przymiotników jak i haseł charakterystycznych dla Twojego zawodu. Pamiętaj też, żeby wpisać umiejętności językowe, znajomość programów komputerowych jak i inne ważne informacje.
  5. Na samym końcu warto wypisać wszystkie certyfikaty, ukończone kursy, nagrody jak i publikacje. Jeżeli brałeś udział w jakiejś działalności społecznej lub organizacjach wolontariackich nie zapomnij także uwzględnić tego w cv.

Idealnie przygotowane cv zwiększa Twoje szanse na podjęcie pracy w zawodzie, który ciągle jest zawodem zaufania publicznego. Jeśli nie wiesz, jak skutecznie przygotować taki dokument, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi – Pisania Profesjonalnego CV na zamówienie. Wówczas będziesz mieć pewność, że twoje doświadczenie i umiejętnością są ułożone w odpowiedni i interesujący sposób, tak aby przyciągnąć uwagę pracodawcy.

Corson.pl - doradztwo w karierze